Kurumsallığı ön planda tutan firmamız Ankara Kombi Klima Servisi ve bakımı konularında Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerinde faaliyet göstermektedir.Ankara Kombi Klima Servisi bünyesinde hizmet veren teknikerlerimiz ısıtma sektörünün önde gelen firmalarının merkez servislerinde eğitim almış, uzun yıllar siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş uzman kişilerden oluşmaktadır. Ankara Kombi Klima Servisi teknikerlerimiz firmamızın bünyesinde bulunan firma logosu ve firma yazısının bulunduğu servis araçlarını kullanmaktadırlar.Bu hizmetlerin dışında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kombi değişimi, tesisat yıkama ve tesisat tadilatı gibi konularda da uzman ekiplerimizden faydalanabilirsiniz.

Son yıllarda sağladığı konfor ile hayatımıza giren, ekonomik olduğu kadar çevreye duyarlı, doğa dostu bir yakıt türü de olan doğalgaz, yaşam standartlarımızı yükselten ve zaman tasarruf sağlayan bir enerji kaynağı olarak; ısınma, sıcak su ve mutfakta tüp yerine kullanılmaktadır. Oldukça yüksek standartlara sahip bir element olan ve kullanıldığı her alanda yaşayanların hayatını kolaylaştıran bu gazı yakarak enerjiye dönüştüren kombiler de bizzat doğalgazın kendisi kadar önemlidir. Yakıt tüketimi, güvenlik, sağlık ve yüksek verim kombilerin marka ve modellerine göre değişiklik gösterse de tek ortak noktaları vardır oda; montaj, bakım ve onarım gereklilikleridir. Her marka kombinin arızalarına çözüm getiren, montajını sağlayan ve bakımlarını yapan Ankara Kombi Klima Servisi, daha tasarruflu ve güvenli doğalgaz tüketimi için teknik destek sağlayan bir firma profiline sahiptir.

Uzun yılların verdiği deneyim ve kurumsallaşmış firma yapısı, işinde uzman olmuş teknik personeli ve modern ekipman desteği ile sorunsuz ve güvenilir servis hizmetleri sunan Ankara Kombi Klima Servisi, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve kaliteden ödün vermeden sağladığı teknik destekle imkanı ile müşteri portföyü her geçen gün büyüyen bir kurumsal kimlik yapısına kavuşmaktadır. Ankara genelinde yer alan bütün ilçelere  Özel Kombi Servisi hizmetlerini götüren Ankara Kombi Klima Servisi, tamiri ve bakımının yanı sıra; doğalgaz tesisatı yıkama, doğalgaz tesisatı bakımı işlemlerini de modern ekip ve ekipman desteği ile yaparak yakıt tasarrufunuza fayda sağlamaktadır. Baymak,Demirdöküm,Vaillant,Süsler,Protherm,Baykan,Ferroli, Airfel, ECA, Baymak, Viessmann, Alarko, Ariston, Buderus, Bosch başta olmak üzere daha pek çok markanın  servisini yedek parça ve teknik eleman desteği ile gerçekleştiren Ankara Kombi Klima Servisi 7/24 sunduğu kesintisiz hizmet ile müşterilerine mağduriyet yaşatmadan kısa sürede sorunsuz teslimat gerçekleştirmektedir.Ankara Kombi Klima Servisi marka ve logolardan bağımsız özel servis hizmeti sunmaktadır.

www.ankarakombiklimaservisi.com

Eryaman Kombi Klima Servisi       :0312 344 00 99    

Sincan Kombi Klima Servisi           :0312 344 00 99    

Etimesgut Kombi Klima Servisi     :0312 344 00 99    

Batıkent Kombi Klima Servisi         :0312 344 00 99    

Keciören Kombi Klima Servisi       :0312 344 00 99    

Etlik Kombi Klima Servisi               :0312 344 00 99    

Yenimahalle  Kombi Klima Servisi :0312 344 00 99

Şentepe Kombi Klima Servisi         :0312 344 00 99

 Demetevler Kombi Klima Servisi  : 0312 344 00 99                        

Call Now ButtonHemen Ara